Механізм державної сертифікації педагогічних працівників, передбачений законопроектом "Про освіту", включатиме перевірку знань шляхом тестування з предмета, що викладається. Тестування проводитиметься на базі існуючих регіональних центрів оцінювання якості освіти. Про це йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, в який зокрема надається фінансово-економічне обґрунтування впровадження сертифікації. Читати далі....
Сторінки
- Головна сторінка
- е-портфоліо
- Участь у конкурсах, виступи, публікації
- Для учнів
- Ігри для учнів
- Як створити блог
- Блог класного керівника
- Рятівничок для вчителя математики
- НАУКА ДЛЯ ШКОЛИ
- Хмарні сервіси
- Освітні інструменти для вчителів
- Веб-квести
- математичний конкурс "Кенгуру"
- OneDrive
- для учнів 9 класу
- STEM-освіта
- підготовка до ЗНО
- miksike
- День математики у школі
- НУШ
- Дистанційне навчання учнів на період карантину
- розвиваємо логіку
- симуляції
- Новатіка
середа, 25 листопада 2015 р.
Про умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016"
Лист комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" від 18.11.2015 року № 669/01-11 "Про умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016"
Про перелік номінацій всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016"
У 2015/2016 навчальному році всеукраїнський конкурс "Учитель року - 2016" буде проводитися у номінація: "Англійська мова", "Захист Вітчизни", "Історія", "Математика" відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2015 року № 969 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016"".
четвер, 19 листопада 2015 р.
Польський досвід реформи середньої освіти
Україна стоїть на порозі реформи середньої освіти. Її необхідність відчувають усі: учні, батьки та учителі. Експерти розробляють стратегії, чиновники анонсують зміни. Як робили освітню реформу у сусідній Польщі, і як внаслідок цього змінилась школа розповідає Галина Титиш у своїй статті для Української правди. Життя. Читати далі...
Як Україна переходитиме на 12-річну школу
Міністерством освіти і науки надано додаткові роз’яснення щодо нових рівнів повної загальної середньої освіти та строків їх запровадження, після прийняття нового Закону "Про освіту".
Зокрема, законопроект "Про освіту", над яким зараз працює Міністерство освіти і науки, передбачає наступні рівні повної загальної середньої освіти:
початковий – 4 роки навчання;
базовий (основна школа) – 5 років;
старша профільна школа – 3 роки.
Законопроектом передбачено, що навчання учнів за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти розпочнеться:
для початкової освіти – з 1 вересня 2018 року;
для базової середньої освіти – з 1 вересня 2022 року;
для профільної середньої освіти – з 1 вересня 2019 року.
середа, 18 листопада 2015 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)